POGLEDAJTE GALERIJU IZGRADNJE ŽIVIH JASLICA

"> »ŽIVE JASLICE« U NAŠOJ ŽUPI - Župa sv. Anastazije - Samobor

»ŽIVE JASLICE« U NAŠOJ ŽUPI

Zahvaljujući mladima naše župe pod vodstvom našeg kapelana Marija, u Parku domovinske zahvalnosti pokraj naše župne crkve, već se danima gradi naš »samoborski Betlehem«. U njemu će kroz božićno vrijeme biti postavljene »Žive jaslice«, sa živim likovima i pravim životinjama. Počevši od Badnjaka navečer pa sve do svetkovine Bogojavljenja tu ćemo moći sudjelovati u glazbeno-scenskom prikazu Isusovog rođenja, a jaslice će se moći razgledati i u ostale dane.
Ne propustite doći i biti dio naše samoborske božićne priče! Ne propustite povesti djecu da dožive pravu radost Božića! Pozovite i svoje prijatelje, rođake i susjede!
Informacije o terminima predstava i razgledavanja pogledajte na plakatu, a u crkvi možete uzeti i prigodni letak sa svim potrebnim pojedinostima.

POGLEDAJTE GALERIJU IZGRADNJE ŽIVIH JASLICA