Žive Božićne Jaslice u Samoboru

Radost Božića i ove godine dočarat će vam žive jaslice u Samoboru!

Djetešce, Josip i Marija, pastiri i prave životinje, dočekat će Vas na Badnjak, u Parku domovinske zahvalnosti u Samoboru, pokraj župne crkve Svete Anastazije.

Prikaz otajstva Isusova rođenja u živim jaslicama pogledajte na Badnjak u 21 sat, kada će u njemu sudjelovati i gost iznenađenja Alan Hržica, poznati hrvatski pjevač duhovne i zabavne glazbe u pratnji zbora mladih župe Sv. Anastazije i dječjeg zbora Krijes.

Uprizorenja su i na Božić kada nam u goste dolazi zbor Svete Nedelje, zatim u nedjelju, 27. prosinca na blagdan svetog Ivana evenđelista dolaze nam zborovi iz Luga Samoborskog i Domaslovca te na Sveta tri kralja u 19 sati gdje će nam pjevati zbor mladih Plam iz Kustošije.

Dođite u Mali samoborski Betlehem u Parku domovinske zahvalnosti, i poklonimo se zajedno novorođenom Kralju.

Organizator: Župa svete Anastazije Samobor.