SVETA KRIZMA - TERMINI PROBE, ISPOVIJEDI I KRIZME

[SVETA KRIZMA - TERMINI GENERALNE PROBE, ISPOVIJEDI I SVETE KRIZME]

GENERALNA PROBA ZA SLAVLJE SVETE KRIZME

Kako je i dogovoreno na roditeljskim susretima, u četvrtak će krizmanici OŠ Samobor imati generalnu probu za krizmu.

10.00 8. A, B

10.30 8. C, D i E

ISPOVIJED KRIZMANIKA I KUMOVA

Za krizmanike OŠ Samobor i njihove kumove koji će ove subote primiti svetu potvrdu, organizirana je ispovijed u petak u 16 sati.

Od 18 do 19 sati bit će prilika za ispovijed roditelja krizmanika i kumova koji nisu bili u mogućnosti doći na ispovijed zajedno sa svojim krizmanicima. Molimo doći na vrijeme jer sveta misa mora početi u 19 sati.

SLAVLJE SVETE KRIZME

U subotu je veliki dan za našu Župu. Krizmanici OŠ Samobor primit će sakrament svete Potvrde. Radi epidemioloških mjera slavit će se dvije svete mise:

9.00 8. A, B

11.00 8. C, D i E

U crkvi će uz naše krizmanike i kumove moći biti samo najuža obitelj (otac, majka, braća i sestre). Ostala rodbina i prijatelji moći će biti ispred crkve te preko zvučnika slušati svetu misu.

Molimo doći na vrijeme kako je i dogovoreno na roditeljskim sastancima.