ČETVRTA NEDJELJA KROZ GODINU, 30. siječnja 2022.

NEDJELJOM: 8, 9.30, 11 i 18 sati

2. BLAGDAN PRIKAZANJA GOSPODINOVA – SVIJEĆNICA

U srijedu se slavi Prikazanje Gospodinovo u Hramu – Svijećnica. Svete mise sa blagoslovom svijeća bit će u 8 i 18 sati. Svijeće za blagoslov moći ćete nabaviti pola sata prije svetih misa na ulazu u crkvu.

3. BLAŽEVO – BLAGOSLOV GRLA

U četvrtak slavimo svetog Blaža, biskupa i mučenika uz čiji se blagdan vezuje i molitva i blagoslov grla. Nakon večernje svete mise bit će pojedinačni blagoslov grla.

4. VELIKA DEVETNICA ZA BLAGDAN SV. JOSIPA

Srijedom molimo pobožnost sv. Josipu, pola sata prije svete mise. Ovu srijedu molitvu predvode članovi obiteljske zajednice naše Župe.

5. ŽUPNA KATEHEZA

Zbog nepovoljne epidemiološke situacije u našem Gradu i zbog velikog broja izolacija razrednih odijeljenja u školama, do 01. ožujka ODGAĐA SE župna kateheza.

6. KATOLIČKI TISAK

Preporučujemo Katolički tisak za ovaj tjedan, posebno Glas Koncila, MAK, Glasnik Srca Isusova i Marijina, Kanu, Veritas, Mariju te Radosnu vijest.