TRIDESET I DRUGA NEDJELJA KROZ GODINU, 7. studeni 2021.

TRIDESET I DRUGA NEDJELJA KROZ GODINU

07. studenoga 2021.

NEDJELJOM: 8, 9.30, 11  i 18 SATI

2. KATEHEZE I SUSRET S MLADIMA

Mladi naše Župe redovito se susreću na katehezama i druženju, nedjeljom u 19 sati, nakon svete mise. Svi mladi, bili srednjoškolci, studenti ili radnici dobrodošli su. Večerašnja tema je „Odnos vjere i znanosti“.

3. ŽUPNI VJERONAUK ZA PRVOPRIČESNIKE I KRIZMANIKE

Župni vjeronauk za naše prvopričesnike i krizmanike odvija se prema redovitom rasporedu.

4. CJELODNEVNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

Sutra, u ponedjeljak, je 8. u mjesecu. Zajednica Prijatelja Malog Isusa predvodi cjelodnevno euharistijsko klanjanje od 8 do 18 sati. Prigoda je za osobni susret i molitvu pred Presvetim Oltarskim Sakramentom.

5. PROŠTENJE U SV. MARTINU POD OKIĆEM

U četvrtak slavimo svetog Martina, biskupa. Svečano je proštenje u župi u Sv. Martinu pod Okićem. Svečana sveta misa slavi se u 11 sati.

6. KATOLIČKI TISAK

Preproučamo Katolički tisak za ovaj tjedan, posebno Glas Koncila, Mak, Glasnik Srca Isusova i Marijina, Kana, Veritas, Mariju te Radosnu vijest.