TREĆA VAZMENA NEDJELJA - 18. TRAVNJA 2021.

TREĆA VAZMENA NEDJELJA

18. travnja 2021.

NEDJELJOM: 8, 9.30, 11, 18 i 19 SATI

2.  PROŠTENJA U KAPELAMA

U petak, 23. travnja slavi se sveti Juraj mučenik. Misa u kapeli sv. Jurja slavit će se u 17 sati.

U nedjelju, 25. travnja, svete mise su osim u Župnoj crkvi, u kapeli sv. Jurja u 11 sati te u kapeli sv. Marka Križevčanina u Vratniku u 11 sati.

3. POBOŽNOST 13 UTORAKA SVETOM ANTUNU

U utorak je šesti utorak pobožnosti 13 utoraka u čast svetom Antunu Padovanskom. U našoj crkvi pobožnost molimo pola sata prije večernje svete mise.

4. EUHARISTIJSKO KLANJANJE

Podsjećamo da je svakog četvrtka u 18.30 klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom na naše osobne nakane i nakane naše Župe.

5. POBOŽNOST BOŽJEM MILOSRĐU

Podsjećamo da svakog petka, pola sata prije večernje svete mise molimo pobožnost Božjem milosrđu. Odazovimo se i molimo na osobne nakane i nakane Crkve.

6. ŽUPNA KATEHEZA

Nastavlja se župna kateheza za prvopričesnike i krizmanike prema uobičajenom rasporedu, u našoj župnoj dvorani. Cjeloviti raspored nalazi se na oglasnoj ploči te web i facebook stranici Župe.

7. KATOLIČKI TISAK

Preproučam Katolički tisak za ovaj tjedan, posebno Glas Koncila, MAK, Mariju, Veritas, Glasnik Srca Isusova i Marijina te Radosnu vijest.