ŠESTA NEDJELJEA KROZ GODINU - NEDJELJA BRAKA, 15. veljače 2022.

NEDJELJOM: 8, 9.30, 11 i 18 sati

2. NEDJELJA BRAKA

Danas u Katoličkoj Crkvi slavimo nedjelju braka. Molimo i mislimo na sve naše supružnike i bračne drugove da ustraju u bračnom i obiteljskom zajedništvu prihvaćajući sve trenutke svoga zajedničkog života.

3. VALENTINOVO – GRADIŠĆE

Sutra je spomendan sv. Valentina, svećenika i mučenika. Sveta misa je u Gradišću u 11 sati, a vanjsko proštenje sv. Valentina, sljedeće nedjelje, također u 11 sati.

4. VELIKA DEVETNICA ZA BLAGDAN SV. JOSIPA

Srijedom molimo pobožnost sv. Josipu, pola sata prije svete mise. Ovu srijedu molitvu predvodi zajednica mladih naše Župe.

5. PRVA SVETA PRIČEST I SVETA POTVRDA

Odobreni su nam termini slavlja svetih pričesti i svete potvrde u Župi. Termini su sljedeći:

30. 04. OŠ Bogumil Toni – Prva sveta pričest

07. 05. OŠ Samobor – Prva sveta pričest

14. 05. OŠ Bogumil Toni – Sveta potvrda

21. 05. OŠ Samobor – Sveta Potvrda

6. KATOLIČKI TISAK

Preporučujemo Katolički tisak za ovaj tjedan, posebno Glas Koncila, MAK, Glasnik Srca Isusova i Marijina, Kanu, Veritas, Mariju te Radosnu vijest.