RASPORED BLAGOSLOVA OBITELJI - VELJAČA 2021.

RASPORED BLAGOSLOVA OBITELJI - VELJAČA 2021.

ŽUPA SV. ANASTAZIJE – SAMOBOR

RASPORED BLAGOSLOVA OBITELJI – VELJAČA 2021.

 

 

PONEDJELJAK, 15. 2.:

I: Stražnik: V. Kirina, M. Strozzi 2 i 5, A. Šenoe, P. Žegarca, M. Vukasovića (1. dio), Mokrička, S. Vraza, Stražnička, Obrtnička

II: Vrhovčak, M. Strozzi, Pod lipom, Pod brezom, Pod jelom, Pod borom, Pušine

III: Zaprešička, Zaprešički odv.

IV: Gornji kraj, Ludvić

 

UTORAK, 16. 2.:

I: Rudarska draga, Ćudomerščak, Gračec, Taborec, A. Angera, S. Fabkovića

II: Kladje: Mirnovečka, Prigorska, Okićka

III: Kladje: Vrh, Šoićeva, Draga, Domobranska, Voćarska, Vinogradska, Omladinska, Plješivička

IV: Kladje: Planinska, Samoborska, Potočine, Zanatska, Sljemenska

 

SRIJEDA: 17. 2.:

I: M. Krleže, Šmidhenova, Matoševa

II: Starogradska, M. Juratovića, Suhodol, Vugrinščak

III: Georgijevićeva, Malinska

IV: Žumberačka, Dalmatinska

 

ČETVRTAK, 18. 2.:

I: Zagrebačka, Vukovarska, Zagorska

II: Gajeva, V. Žganca, D. Ilirske, Z. Price, Grada Wirgesa

III: Slava Gora, Samoborski vrtovi

IV: I. Perkovca, Pekarska

 

PETAK, 19. 2.:

I: Mala Rakovica: Za gaj, Bregovita, Vidikovac

- S. Vugrinca, V. Parun, I. Veroneka

II: Mala Rakovica: Mirnovečka, Mirnovečki odv., Travnički put, Voćnjaci, Rakovica, Kordinščak, Sokovčak

III: Mala Rakovica (od rotora): Mirnovečka, Jakšina, Podmelinci, Stara c., Butoraj, Vinogradska, Srednji put

IV: Velika Rakovica: od Koletića, Voćnjaci, Črešni, Pčelarska, Medna, Vidikovac, Hržići, Banjedvorci, Pod dvor, Pod luke, Mirnovečka

 

SUBOTA, 20.2.:

I: Slavonska

II: 9. svibnja

III: Svetonedeljska

IV: Adžijina, Trg A. Mihanovića, Hercegovačka, Banijska, Baranjska, Lička

 

PONEDJELJAK, 22. 2.:

I: J. Komparea, M. Korvina

II: Kralja Zvonimira, M. Gupca

III: Hrastinska, P. Svačića, Kr. Jelene, S. Držislava, Kr. Tvrtka

IV: Kr. Krešimira IV, Kneza Borne, Kolodvorska, E. Kumičića

UTORAK; 23. 2.:

I: J. Dalmatinca, J. Bužana, I. Meštrovića, Prigorska, V. Bukovca, F. Kršinića, J. Dijanića

II: D. Cesarića, Cesarićev odv., Đ. Španovića, Preunspergerova, Kerestinečka

III: Uskočka, Samoborčekov prilaz, Senjska, N. Š. Zrinskog, K. Zrinske, Zrinsko-Frankopnska, H. V. Hrvatinića

IV: Ćirilometodska, Ivana Pavla II, Kr. Bele IV, G. Ninskog, Dubrovačka, Bašćanske ploče, Gašparotijeva, Kard. F. Kuharića

 

SRIJEDA, 24. 2.:

I: Giznik: Sv. Ane do groblja, Tepec, I. Hoića, J. Kocijanića, J. Herovića, G. Đuraka, I. Kukuljevića, A. Stepinca, . Bogdanovića, V. Noršića, Lešće, Lešće odv.

II: Giznik: T. Ujevića, I. G. Kovačića, Strossmayerova, Pušina, Pušina odv., Kulmerova, M. Bahovca

III: Giznik: Ul. Giznik, I. Benkovića, F. Liszta, I. Trnskog, D. Jambreščaka, V. Vidrića,F. Prešerna, B. Glasića

IV: Giznik: S. Oreškovića, I. Rendića, Samostanska, V. Nazora, D. Domjanića

 

ČETVRTAK, 25. 2.:

I: Giznik: Okićka, Brdarka, Okićki odvojci, R. Buzine, M. Zjalića, Rupica, I. Velikanovića, E. Kvaternika, V. Klaića, Odv. V. Klaića

II: M. Langa, Grič, G. Viteza, B. Tonija, Odv. B. Tonija, Ljubičin prolaz, F. Hrčića, J. Vanjeka

III: J. Milakovića, Trg matice hrvatske, F. Ivanščaka, Ilirskog pokreta, Mlinska, Samoborskih bratovština, Hrv. bratske zajednice

IV: A. Hebranga, P. Preradovića, G. Krkleca, I. Zajca, V. Gotovca, B. Papandopula, M. Reizera

PETAK, 26. 2.:

I: Mirnovečka (od kružnog toka do Svetonedeljske)

II i III: A. Bijankinija, Sv. Helene, Ciglarska, Pape Ivana XXIII, M. Presečkog, F. Šukljea, F. Bučara

IV: M. Trnine, K. Hegedušića, J. Staničića, M. J. Zagorke, T. Marinić, S. Radića, A. Cesarca

 

SUBOTA, 27. 2.:

I i II: Bana J. Jelačića, M. Šiloboda, Voćarska, M. Dvoržaka, Vukasovićeva (2. dio), Odv. Vukasovićeve, Blajburških žrtava

III: V. Kolara, P. Katančića

IV: I. Gundulića, J. Terpuca, M. Bišćana, I. Sudnika

 

NEDJELJA, 28. 2.:

Jurjevska, Sv. Ane (od groblja do Trga), F. Livadića, M. Kleščića, Trg kralja Tomislava

 

Blagoslov obitelji je molitva i susret svećenika s obitelji. Ove godine uz naše svećenike u blagoslov će ići i svećenici gosti. Svakoga dana blagoslov će početi od 9.00 sati, osim u nedjelju 28. veljače od 14.00 sati.

U slučaju sprovoda ili bolesti svećenika, obavjestit ćemo vas o izmjenama u rasporedu.

U slučaju da niste u mogućnosti dočekati svećenika u navedeni dan, zbog bolesti ili nesigurnosti zbog trenutne epidemiloške situacije, možete se javiti u Župni ured za naknadni blagoslov (01 3360 082).

 

Želimo vam blagoslovljene i milosne korizmene dane!