PRIJAVE ZA SUSRET HRVATSKE KATOLIČKE MLADEŽI U BJELOVARU 2022.

[SUSRET HRVATSKE KATOLIČKE MLADEŽI 2022.]

Dragi mladi,

pozivamo vas da se prijavite za Susret hrvatske katoličke mladeži koji će se održati 17. rujna 2022. ☺️

Pred nama je još jedan Susret hrvatske katoličke mladeži koji će se održati 17. rujna ove godine u Bjelovaru, sjedištu Bjelovarsko-križevačke biskupije pod geslom "Gore srca".

Susret je zamišljen kao jednodnevno okupljanje koje će započeti prigodnim programom i ručkom u župama Bjelovarsko-križevačke biskupije, odakle će se mladi uputiti prema Bjelovaru. Ondje će biti organizirana procesija kroz grad prema stadionu na kojem će biti središnje euharistijsko slavlje.

Program Susreta hrvatske katoličke mladeži u Bjelovaru 17. rujna 2022. godine:

• od 10.00 sati - dolazak u župe Bjelovarsko - križevačke biskupije
  • 10.00 - 12.00 sati - program upoznavanja i molitvenog zajedništva po župama; ručak
  • do 13.45 sati - dolazak u Bjelovar; slobodan program (obilazak pripremljenih punktova po gradu: sajam zvanja, katolički interliber, dnevni boravak, itd.)
  • 15.15 sati - početak procesije prema stadionu
  • 16.00 sati - animatorski pretprogram na stadionu
  • 17.00 sati - svečano euharistijsko slavlje;
  • nakon misnog slavlja slijedi koncert i odlazak kućama

Prijaviti se mogu svi mladi od 14 (završeni 8. razred) do 30 godina, a link za prijavu je:

Kotizacija susreta je 40 kn.

PRIJAVE TRAJU DO 07. KOLOVOZA 2022.