NEDJELJA SVETE OBITELJI 27. prosinca 2020.

NEDJELJA SVETE OBITELJI

27. prosinca 2020.

NEDJELJOM: 8, 9.30, 11, 17 i 18 SATI

2. BLAGDAN SVETE OBITELJI

Danas slavimo blagdan Svete obitelji Isusa, Marije i Josipa. Molimo za naše obitelji da ustrajnom ljubavlju i strpljivošću odgajaju svoju djecu i mlade u ovim poteškošćama i krizama našega vremena.

3. MISA ZAHVALNICA NA STARU GODINU

Na Staru godinu, 31. prosinca slavit ćemo svetu misu zahvalnicu za Božja dobročinstva u protekloj godini u 18 sati. Nakon svete mise prigoda je da osobno u euharistijskom klanjanju izrekenemo svoju zahvalu Bogu pred Presvetim Oltarskim Sakramentom do 20 sati.

4. RASPORED MISA NA SVETKOVINU MARIJE BOGORODICE

Svete mise na Svetkovinu Marije Bogorodice 01.01.2021. će se održati u: 9:00, 11:00 i 18:00 sati.

4. POHOD OBITELJIMA O BOŽIĆU

S obzirom na cjelokupnu situaciju bolesti COVID – 19 te mnogo zaraženih u našem gradu i župi, također i u samoizolaciji, razgovorom s mnogim župljanima, članovima Župnog ekonomskog vijeća odlučeno je da ćemo blagoslov i posjet našim obiteljima učiniti u Korizmi (mjesec veljača/ožujak), ako epidemiološke mjere budu dopuštale. Svako naselje naše župe će na vrijeme dobiti obavijest o posjetu i molitvi svećenika u vašoj obitelji. Hvala na razumijevanju!

5. ZAHVALA ŽUPNIM DAROVATELJIMA

Svima koji svojim darom, u ovim teškim vremenima, pomažete uzdržavanje naše Župe, crkvenih objekata i župnih suradnika, od srca zahvaljujemo.

6. PRIJENOS SVETIH MISA

Nedjeljom u 11 sati prenosi se sveta misa preko facebook stranice naše župe.

7. UPIS MISA ZA 2021.

U uredovno vrijeme župnog ureda možete predbilježiti svete mise za prvih 6 mjeseci 2021. godine.

8. TISAK I KALENDARI ZA 2021.

Preproučam Božićni broj Glasa Koncila koji je dvobroj, Mali Koncil – MAK, Glasnik Srca Isusova i Marijina, Kana, Veritas, Marija te Radosnu Vijest. Na stolu kod izlaza iz crkve možete nabaviti nove katoličke kalendare za novu, 2021. godine. 12 – lisne, 1 – lisne, veliku knjigu Danica, džepne kalendare Danica i sv. Antuna.