Pogledajte galeriju slika!

Mladi župe svete Anastazije

"> Izlet na Mrežnicu, 01.05. 2012. - Župa sv. Anastazije - Samobor

Izlet na Mrežnicu, 01.05. 2012.

MLADI NA MREŽNICI

Naši su mladi ove godine na Dan rada iskoristili slobodan dan i organizirali izlet na Mrežnicu u vikendicu obitelji Mijatović. Krenuli smo prvo prema Karlovcu, gdje smo u staroj župnoj crkvi imali svetu Misu koju je predvodio naš kapelan vlč. Mario Pavić. Nakon Mise krenuli smo prema Mrežnici,gdje nas je dočekala obitelj Mijatović,a mi se složno bacili na spremanje roštilja i postavljanje mreže za odbojku. Neki su uočili i kanu,pa isplanirali dio popodneva za lagano veslanje po rijeci,iako je voda bila ledena. Nakon ručka,prošetali smo prema rijeci i nastavili druženje uz obalu. Hrabriji od nas su se i okupali svojevoljno,oni manje hrabri pali su u vodu protiv svoje volje,ali zabava je bila zajamčena! Nije nas smetala ni temperatura vode,jer sunce je pržilo,a atmosfera je bila nenadmašna. Iskoristili smo još ono malo sunca i vremena da po povratku s rijeke odigramo odbojku (i naučili da nije baš lako prihvatiti poraz ,a na kraju smo se zahvalili našim domaćina uz najavu da se sigurno vraćamo na Mrežnicu čim se pruži nova prilika!

Prije odlaska pomolili smo se za sretan put kući i zahvalili dragom Bogu za divno proveden dan. Radujemo se takvim novim susretima!

Pogledajte galeriju slika!

Mladi župe svete Anastazije