DVADESET I ČETVRTA NEDJELJA KROZ GODINU, 12. rujna 2021.

DVADESET I ČETVRTA NEDJELJA KROZ GODINU

12. rujna 2021

1. SVETE MISE U ŽUPNOJ CRKVI

NEDJELJOM: 8, 9.30, 11  i 19 SATI

2. PROŠTENJE U VRATNIKU

Danas je proštenje u čast sv. Marka Križevčanina na Vratniku sa svetom misom u 11 sati.

3. KLJUČKO PROŠTENJE NA OKIĆU

Danas u Svetoj Mariji pod Okićem slavi se Ključko proštenje. Svete mise u 8, 9, 11 i 17 sati.

4. DAN BRANITELJA GRADA SAMOBORA

U subotu, 18. rujna obilježavamo Dan branitelja grada Samobora. U 10 sati u Parku Domovinske zahvalnosti molitvom i polaganjem vijenaca sjetit ćemo se branitelja koji su položili svoje živote za našu Domovinu.

5. DUHOVNO-REKREATIVNI SUSRET

Župe našega grada u subotu 25. rujna u 10 sati u Lugu Samoborskom organiziraju duhovno-rekreativni susret pod geslom „Idite k Josipu“, za djecu i mlade od 7 do 16 godina. Susret je besplatan. Djeca će upoznati lik sv. Josipa, njegovu važnost u našim životima i djelovanje kroz igru, glumu, ples, pjevanje, sport te kreativne radionice koje pripremaju animatori naših župa. Prijave su do 22. rujna na broj mobitela Marije 091 9718 837. Susret završava sa svetom misom u 19 sati.

6. ZAGREBAČKO HODOČAŠĆE I HODOČAŠĆE MLADIH U MB

Zadnji je dan prijave za hodočašće mladih Zagrebačke nadbiskupije u Mariju Bistricu. Prijaviti se možete još danas  na e-mail:

mladizupesvanastazije@gmail.com. Cijena puta je 80 kuna.

7. KATOLIČKI TISAK

Preproučam Katolički tisak za ovaj tjedan, posebno Glas Koncila, Veritas, Mariju te Radosnu vijest.