Završnica nogometnih natjecanja katoličke malonogometne lige je sljedeće nedjelje u sportskoj dvorani OŠ Bogumil Toni. Pozivamo Vas i na revijalnu utakmicu između svećeničke reprezentacije i Grada Samobora. Na turniru će se prikupljati sredstva za obnovu vukovarskog vodotornja. Plakat sa detaljnim obavijestima čitajte na oglasnoj ploči.

6. Završetak đakonskog praktikuma - Marko Čolak

Ovim mjesecom završava đakonski praktikum vlč. Marka Čolaka u našoj župi.

Pred njim je duhovna obnova, svećeničko ređenje i priprema za mladu Misu. Zahvaljujemo mu na suradnji i na lijepim trenucima zajedništva, a sljedeće nedjelje ćemo prikupljati zajednički dar svih nas župljana poslije Sv. Misa. To je lijepa gesta kojom ćemo pomoći našem đakonu Marku da lakše podnese sve financijske troškove predstojećih slavlja.

7. Hod za život

U subotu, 21. svibnja u Zagrebu se organizira prvi put građanska inicijativa: „Hod za život, obitelj i Hrvatsku“ kako bi se pobudila veća osjetljivost za začetu, još nerođenu djecu. Hod je javno očitovanje zauzetosti za vrjednote koje su temeljne za budućnost domovine Hrvatske.

"> Duhovi - Župa sv. Anastazije - Samobor

Duhovi

1. Duhovi - Pedesetnica

Župnca crkva u 8.00, 9.30, 11.00 i 19.00 sati

Kapela – Bobovica: 11.00 sati

2. Sljedeći tjedan

U tjednu su sv. Mise redovito u 19.00 sati

Ponedjeljak, Duhovski ponedjeljak; BD MARIJA, Majka Crkve

Sv. Misa u Noršić Selu u 11.00 sati

3. Sljedeća nedjelja – Presveto Trojstvo

Nedjelja, 22. svibnja – kapela Mala Rakovica– 11.00 sati

4. Svibanjske pobožnosti – mjesec svibanj

U mjesecu svibnju pozivamo sve na intenzivniju molitvu krunice!

U župnoj crkvi je svibanjska pobožnost svaki dan prije večernje sv. mise

5. Mladi – izlet u Požegu i završni nogometni turnir KMNL

6. Završetak đakonskog praktikuma - Marko Čolak

Ovim mjesecom završava đakonski praktikum vlč. Marka Čolaka u našoj župi.

7. Hod za život