DRUGA NEDJELJA PO BOŽIĆU, 02. siječnja 2022.

DRUGA NEDJELJA PO BOŽIĆU

02. siječnja 2022.

1.  SVETE MISE U ŽUPNOJ CRKVI

NEDJELJOM: 8, 9.30, 11  i 18 SATI

2. BOGOJAVLJENJE – SVETA TRI KRALJA

U predvečerje svetkovine Bogojavljenja – Sveta tri kralja, nakon svete mise u 18 sati, blagoslovit ćemo trikraljsku vodu koju ćete moći u svojim bočicama ponijeti kući. U četvrtak, 06. siječnja, na svetkovinu Bogojavljenja, svete mise slavit ćemo prema nedjeljnom rasporedu: 8, 9.30, 11 i 18 sati.

3. CJELODNEVNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

U subotu je 8. u mjesecu. Zajednica Prijatelja Malog Isusa predvodi cjelodnevno euharistijsko klanjanje od 14 do 19 sati. Prigoda je za osobni susret i molitvu pred Presvetim Oltarskim Sakramentom.

4. POHOD I BLAGOSLOV OBITELJI

Radosna srca susrećemo se s vama, u vašim obiteljima, moleći Božji blagoslov. Od srca se zahvaljujemo na vašoj molitvenoj i materijalnoj podršci. Blagoslov redovito nastavljamo do 10. siječnja. Ukoliko neka obitelj nije bila u mogućnosti primiti svećenika u redovite vrijeme može se u uredovno vrijeme javiti za naknadni blagoslov.

5. UPIS MISA ZA 2022.

U uredovno vrijeme župnog ureda, Uto – Pet: 09 – 11 i 15 – 17, možete predbilježiti svoje misne nakane za prvih šest mjeseci sljedeće godine.

6. KATOLIČKI TISAK I KALENDARI

U podnožju Crkve možete nabaviti i razne vrste katoličkih kalendara za novu 2022. godinu, knjiga Danica, džepne kalendare i Božićne čestitke.

Preporučamo Katolički tisak za ovaj tjedan, posebno Glas Koncila, Mak, Glasnik Srca Isusova i Marijina, Kana, Veritas, Mariju te Radosnu vijest.