DEVETNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU, 07. kolovoza 2022.

DEVETNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

07. kolovoza 2022.

NEDJELJOM: 8, 9.30 i 19 SATI

2. POSVETA CRKVE SVETE ANASTAZIJE

Sutra, 08. kolovoza, slavimo župnu svetkovinu, godišnji spomen posvete crkve svete Anastazije, naše župne crkve. Slavlje posvete crkve za župljane je zapovjedana svetkovina te potičemo sve koji su u mogućnosti da dođu na svetu misu.

3. CJELODNEVNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

Sutra je ujedno i 8. u mjesecu te Zajednica Prijatelja Malog Isusa organizira cjelodnevno euharistijsko klanjanje od 8 do 19 sati. Cijeloga dana klanjanje je u tišini, a u 18.30 zajedničko je klanjanje s prigodnim meditacijama.

4. LJETNI RASPORED SVETIH MISA I ISPOVIJEDI

Tijekom kolovoza nedjeljne svete mise slavimo u 8, 9.30 i 19 sati.

Tijekom kolovoza nema nedjeljne svete mise u 11 sati.

Mogućnost pristupanja sakramentu ispovijedi je tijekom radnog tjedna, pola sata prije svete mise. Nedjeljom neće biti mogućnosti ispovijedi.

5. KATOLIČKI TISAK

Preporučujemo Katolički tisak za ovaj tjedan, posebno Glas Koncila, MAK, Glasnik Srca Isuosva i Marijina, Kanu, Veritas te Radosnu vijest.