4. Vazmena nedjelja

Nedjelja Dobrog Pastira

1. Četvrta vazmena nedjelja, 17. travanj 2016.

Župna crkva u 8.00, 9.30, 11.00 i 19.00 sati

Kapela Sv. Vid - Vrhovčak

2. Nedjelja dobrog pastira – nedjelja molitve za duhovna zvanja

Ova je nedjelja dan molitve za duhovna zvanja. Stoga molimo i za duhovna zvanja u našoj župi, Crkvi i cijelom svijetu. I one koji su se već odazvali da ustraju i da budu Kristovi, i za one koji tek trebaju poći za Kristom.

U sklopu nedjelje dobrog pastira, pozivaju se mladi zagrebačke nadbiskupije da sudjeluju na večernjoj sv. Misi u katedrali u 19. sati. Sv. Misu predvodit će kardinal Josip Bozanić.

3. Sv. mise – kapela Sv. Jurja

U subotu, 23. travnja je blagdan sv. Jurja, Sv. misa u istoimenoj kapeli je u 17.00 - sljedeće nedjelje je sv. misa u kapeli sv. Jurja U 11.00 sati

4. Kolekta za Ukrajinu

Sljedeće nedjelje prikupljamo svoj dar za potrebe prognanika i svih ljudi pogođenih ratom u Ukrajin. Papa Franjo je na bijelu nedjelju odredio da u se u svim katoličkim crkvama diljem svijeta u nedjelju, 24. travnja prikupljaju novčana sredstva za Ukrajinu. Mi ćemo taj dar darovati prema svojim mogućnostima poslije svih sv. Misa.