26. nedjelja kroz godinu

Župne obavijesti

1. Nedjelja, 27. rujna 2015.

Župna crkva u 8.00, 9.30, 11.00 i 19.00 sati

Kapela Mala Rakovica - 11.00 SATI

2. U tjednu

U tjednu Sv. Mise u 19.00 sati

Utorak, Sv. Mihael, Gabrijel i Rafael, arkanđeli

Sv. Misa u kapeli SV. MIHALJA – 10.00 SATI

Srijeda, Sv. Jeronim,

Četvrtak, Sv. Terezija od Djeteta Isusa – listopadske pobožnosti

Petak, Anđeli ČuvariSljedeće nedjelje – kapela Sv. Mihalj – 11.00 SATI

3. Kulturna događanja

Započela je Samoborska glazbena jesen. I u našoj crkvi se održavaju programi. Utorak, Srijeda, Subota i završni koncert u nedjelju sa samoborskim gudačima.

U kapeli Sv. Mihalja Matica Hrvatska, ogranak Samobor organizira pjesničku večer u utorak u 18.00

4. Listopadske pobožnosti

U mjesecu listopadu svaki dan se održava molitve krunice i Gospine litanije.

Pozivamo da se u što većem broju uključimo. I u župnoj crkvi i po kapelama.

Potrebna nam je molitva. Prava iskrena molitva čini čuda. Početak je u 18.30 sati.

5. Prijenos sv. mise iz župne crkve za HRT

U nedjelju, 11. Listopada će biti uživo prijenos sv. Mise iz naše crkve. Termin Sv. Mise će se pomaknuti na 10.00 sati. Isto tako i podnevna sv. Misa će biti u 11.30 sati.

6. Probe dječjeg zbora i ministranti

Subotom se redovito održavaju probe dječjeg zbora i susreti ministranata. Zbor u 9.00, a ministranti u 10.30 sati.

7. Humanitarna akcija za izbjeglice

Prikupili smo 5.200 kn. Hvala svima od srca! Volonterima, darivateljima, moliteljima. Pokazali ste veliko srce.

8. Sv. Franjo Asiški – u franjevačkoj crkvi trodnevnica i završno slavlje sljedeće nedjelje.