2. NEDJELJA PO BOŽIĆU 03. siječnja 2020.

2. NEDJELJA PO BOŽIĆU

03. siječnja 2020.

NEDJELJOM: 8, 9.30, 11, 17 i 18 SATI

2. SVETKOVINA BOGOJAVLJENJA

U predvečerje svetkovina Sveta Tri Kralja, u utorak, nakon mise u 18 sati blagoslovit ćemo trikraljsku vodu koju ćete u svojim bočicama moći ponijeti kući pa ponesite bočice. Na svetkovinu Sveta Tri Kralja mise su u 8, 9.30, 11 i 18 sati.

3. CJELODNEVNO KLANJANJE

U petak, 08. siječnja cjelodnevno je euharistijsko klanjanje u našoj crkvi od 8 do 18 sati. Prigoda je to za osobnu pobožnost i molitvu za blagoslov u Novoj godini. Molimo za našu Župu, Grad i Domovinu.

4. POHOD OBITELJIMA O BOŽIĆU

S obzirom na cjelokupnu situaciju bolesti COVID – 19 te mnogo zaraženih u našem gradu i župi, također i u samoizolaciji, razgovorom s mnogim župljanima, članovima Župnog ekonomskog vijeća odlučeno je da ćemo blagoslov i posjet našim obiteljima učiniti u Korizmi (mjesec veljača/ožujak), ako epidemiološke mjere budu dopuštale. Svako naselje naše župe će na vrijeme dobiti obavijest o posjetu i molitvi svećenika u vašoj obitelji. Hvala na razumijevanju!

5. PRIJENOS SVETIH MISA

Nedjeljom u 11 sati prenosi se sveta misa preko facebook stranice naše župe.

6. UPIS MISA ZA 2021.

U uredovno vrijeme župnog ureda možete predbilježiti svete mise za prvih 6 mjeseci 2021. godine.

7. TISAK I KALENDARI ZA 2021.

Preporučam Glas Koncila, Mali Koncil – MAK, Glasnik Srca Isusova i Marijina, Kana, Veritas, Marija te Radosnu Vijest. Na stolu kod izlaza iz crkve možete nabaviti nove katoličke kalendare za novu, 2021. godine. 12 – lisne, 1 – lisne, veliku knjigu Danica, džepne kalendare Danica i sv. Antuna.