5. korizmena nedjelja

- klanjanje pred Presvetim - četvrtkom u 18.30 sati

- Križni put - petkom u 18.15 sati - nedjeljom u 18.30 sati

3. Križni put na Anindolu na Cvjetnicu

Početak Križnog puta je u 15.00 sati.

Poslije križnog puta je Sv. misa u kapeli Sv. Jurja

Dođite svi, osobito redovnice, redovnici, članovi bratovština i katoličkih udruga, mladi...)

4. Cvjetnica – nedjelja Muke Gospodnje

Sljedeće nedjelje, Sv. Mise su u 8.00, 9.30, 11.00, 16.00 (kapela Sv. Jurja) i 19.00 sati

Sv. misu 11.00 sati predvodi biskup msgr. Ivan Šaško

Pred crkvom će se dijeliti maslinove grančice u organizaciji Caritasa Nadbiskupije i župnog Caritasa. Dobrovoljnim prilogom pomažete djelovanje Caritasa.

5. Ispovijed, sakrament pomirenja

Ova dva tjedna uoči Uskrsa mogućnost je ispovijedi u župnoj crkvi svaki dan pa sve do Velikog Četvrtka, prije i za vrijeme večernje Sv. Mise. Uskrsna ispovijed je u župnoj crkvi u petak, 7. travnja od 9-11 i od 16.30-19.00 sati

6. Križni put na Anindolu za prvopričesnike i roditelje

Ovaj tjedan je u znaku križnog puta za djecu na Anindolu. Sva djeca su već dobila info. kada i gdje je za njihovu grupu okupljanje. Svi koji ne mogu doći u tjednu dužni su doći na Križni put u subotu, 8. travnja u 9.00 sati.

7. Mladi

- Susret i priprema za SHKM u Vukovaru je svake nedjelje poslije večernje Sv. mise.

- Na večernjoj sv. Misi danas gostuje zbor mladih „Maranatha“ iz župe Špansko

8. Predstavljanje terapijske zajednice - Đurmanec

Danas nam se u crkvi predstavlja terapijska zajednica, liječenih ovisnika iz Đurmanca. Pred crkvom možete vidjeti i uzeti njihove ručne radove uz dobrovoljni prilog koji služi za nastavak i financiranje njihovog djelovanja. Oni se naime financiraju isključivo svojm radom i pomoću dobrih ljudi.

9. Umrli, kršteni, vjenčani

Umrli: Marija Velakić, Đurđa Komerički i Ana Mikolaš.

Kršteni: Nika Pehar, Marta Vitko i Božidar Ruklić.