32. nedjelja kroz godinu

3. Sljedeća nedjelja

Župna crkva - U 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00 sati

Kapela Gradišće - u 11.00 sati

Naš mještoviti zbor u zajedništvu s drugim hodočasnicima putuje u Srijemsku Mitrovicu, mjesto gdje je svjedočanstvo za Krista podnijela Sv. Anastazija. Još ima nekoliko mjesta.

4. Završava godina milosrđa – sljedeće 33. nedjelje kroz godinu

Papa Franjo zatvara godinu Milosrđa u Rimu svećanom sv. misom na nedjelju Krista Kralja, a mjesne crkve, pa tako i sve crkve u Zagrebačkoj Nadbiskupiji tjedan dana ranije. Sljedeće nedjelje, završetak godine milosrđa. Imat ćemo i liturigiju milosrđa. Organizirat ćemo cijeli dan sakramenat pomirenja.

5. Caritas - prikupljanje vode i konzervirane hrane

Čuli smo za strašni potres u Italiji. Ne možemo ostati gluhi i slijepi na potrebe ljudi koji su ostali pod vedrim nebom. Ovaj četvrtak, prikupljamo isključivo vodu i konzerviranu hranu koju će naši župljani svojim vozilima odvesti u talijanski gradić s kojim su povezani. Četvrtak, od 17 do 19 u crkvenom dvorištu, donesite hranu isključivo originalno zapakiranu i s važećim rokom trajanja.

6. Sakramenti i umrli

Kršteni: Elena Gabriela Štimac i Domagoj Pribil